BGP

product

LC/SC/FC/ST/MU/E2000/MTRJ Single Mode Duplex 9/125 OS1/OS2 Optic Patch Funiculus

Description:

Rudis Materies: Corning Aut YOFC fibra, Us kevlar

Longitudo: nativus Longitudo

Cable Diameter: 1.6mm, 1.8mm, 2.0mm, 3.0mm

Cable Colores: Yellow vel nativus

Vita utens: XX annos

MOQ: 1 PCS

Tempus plumbum: III dies

Patria Origin: Sina


Product Detail

Product Tags

depictio producti

Unius modi Patch Funiculi nucleum cum minima admodum diametro ponunt quod unum tantum lucis modum permittit. Itaque ex hoc numero reflexiones, quae e luce per nucleum descendunt, in dramatically reducuntur. Haec rursus extenuationem demittit et signum concedit ut tam velocius quam ulterius progrediatur. Si adiuvat, cogita eam secundum aquam per tenuissimam fistulam caligarum fluentem, magis compressa, celerius et longius per caligarum parva quam per magnum.

Unius Modus duplex OS1/OS2 9/125μm fibra anulorum opticorum cum multis electionibus diversae longitudinis, materias iaccam, polituras, ac diam diam. In fibrarum opticorum et ceramicarum connexionum qualitatem GENERABILITER efficta est, et stricte probata est insertionis et detrimentum reddere ut superior effectus fibra cabling infrastructura sit. Potest etiam plus spatii servare pro alta densitate cabling in data centris, reticulis inceptis, cella telecomaria, fundos servo, retiacula nubecula reposita, et quaelibet loca fibrarum rudentum necessariae sunt.

Hoc 9/125μm OS1/OS2 unicum modum fibrae funis optici specimen est ad nexus 1G/10G/40G/100G/400G connectendi Aer. Data transferre potest usque ad 10km ad 1310nm, vel usque ad 40km ad 1550nm.

Product Specification

Fibra Modus OS1/OS2 9/125μm Necem 1310/1550nm
Damnum insertio ≤0.3dB Redi damnum UPC≥50dB; APC≥60dB
Min. Flecte Radius (Fiber Core) 10mm Min. Flecte Radius (Fiber Cable) 10D/5D (Dynamic/Static)
Attenuation at 1310 nm 0.36 dB/km Attenuation at 1550 nm 0.22 dB/km
Fibra comitis Duplex Cable Diameter 1.6mm, 1.8mm, 2.0mm, 3.0mm
Cable Jacket LSZH, PVC (OFNR), Plenum (OFNP) Verticitas A (Tx) ad B (Rx)
Operating Temperature -20~70°C Repono Temperature -40~80°C

LC/UPC-LC/UPC Single Mode Duplex

LC to LC Single Mode Duplex-1
LC to LC Single Mode Duplex-2

LC/UPC-SC/UPC Single Mode Duplex

LC to SC Single Mode Duplex-1
LC to SC Single Mode Duplex-2

LC/UPC-FC/UPC Single Mode Duplex

LC to FC Single Mode Duplex-1
LC to FC Single Mode Duplex-2

LC/UPC-ST/UPC Single Mode Duplex

LC UPC to ST UPC Single Mode Duplex-1
LC UPC to ST UPC Single Mode Duplex-2

FC/UPC-ST/UPC Single Mode Duplex

FC UPC-ST UPC Single Mode Duplex
FC UPC-ST UPC Single Mode Duplex-2

SC/UPC-SC/UPC Single Mode Duplex

SC UPC-SC UPC Single Mode Duplex-1
SC UPC-SC UPC Single Mode Duplex-2

LC/APC-SC/APC Single Mode Duplex

LC APC to SC APC Single Mode Duplex-1
LC APC to SC APC Single Mode Duplex-2

LC/APC-LC/APC Single Modus Duplex

LC APC Single Mode Duplex-1
LC APC Single Mode Duplex-2

SC/APC-ST/UPC Single Mode Duplex

SC APC to ST Single Mode Duplex-1
SC APC to ST Single Mode Duplex-2

SC/UPC-ST/UPC Single Mode Duplex

SC to ST Single Mode Duplex-1
SC to ST Single Mode Duplex-2

nativus LC/SC/ST/FC APC Duplex Single Mode OS1/OS2 9/125 Fiber Optic Patch Funiculus

LC APC to FC APC Single Mode Fiber Cable-2
LC APC to SC APC Single Mode Fiber Cable-1

nativus LC/SC/ST/FC UPC Duplex Single Mode OS1/OS2 9/125 Fiber Optic Patch Funiculus

FC UPC ST UPC Single Mode Connector-1
FC UPC ST UPC Single Mode Connector-2

Lorem Connector Type: LC/SC/FC/ST/E2000

Customized Connector Type

Industry Standard Fiber Optic Cable

Funis opticus fibra industriam flammabilitatis vexillum PVC iaccam ac fibram iungentem duplicem habet quae EIA/TIA 604-2 ob retiacula cabling obvenit.

Industry Standard Fiber Optic Cable

Consectetur Grade-B LC Data Centre Premium Patch Cable

Ultra insertion loss | Fibra corning | Reduci flectere sensus | IEC, EIA/TIA obsequentem

Enhanced Grade-B LC Data Center Premium Patch Cable

Premium Random Mating IL Performance
Gradus funes B inter se transigentes, IL stabilior est quam alius gradus iungo et prope IL probatus cum magistro laneo.

Enhanced Grade-B LC Data Center Premium Patch Cable-2

Corning Bend Insensitive Fiber
Arctos anfractus obsistere disposuit, et calles crepitans provocans cum substantia minus insigne damnum quam funes fibrarum traditum.

Enhanced Grade-B LC Data Center Premium Patch Cable-3

Dolor & PRAEIUDICATUS - Bendable Optical Fiber

Flexio fibri insensibilis funis optici habet industriam vexillum flammabilitatem rating PVC jacket et fibra duplex connector quae EIA/TIA 604-2 obvenit propter retiacula alta celeritatem cabling.

Bendable Optical Fiber
G.657.A1 Bend Insensitive Fiber

G.657.A1 Flecte Fiber

BIF Cables circum angulos circumflecti et flecti sine sacrificio perfici potest.

10mm Minimum Bend Radius

10mm Minimum Radius

Flexio perficiendi meatum utendo melius, clausuras minores efficiens.

Zirconia Ceramic Ferrule

Zirconia Ceramic Ferrule

OPTIMO IL, RL Signum tradendae firmum obtineat, tutans retis salutem.

LC connectors

LC connectors

Hi connexiones sunt ideales ad usum applicationum in alta densitate applicationis propter parvitatem magnitudinis et in linea probationis consiliorum. Praesto sunt in utraque versione simplici et duplici cum ferrule 1.25mm zirconia. Accedit LC connexiones etiam utuntur mechanismo speciali pessuli ut firmitatem in eculeo moum praebeat.

SC connexiones: 

SC connectors

SC Connectores sunt connectores disiuncti non optici cum 2.5mm prae-radio-ed zirconia ferrule. Ideae sunt ad vivos funes in eculeo vel in eculeo vel parietis aggeris disiunctiones ex eorum dis-traho esignandi. Available in simplex et duplex cum reusable duplex tenens clip ut permittat pro iunctis duplicibus.

connexiones FC: 

FC connectors

Staminea coitu iungunt durabilem et aptissima sunt ad usum applicationum telecomarum intra telecomatum et disiunctio non-optica utuntur.

connexiones st: 

ST connectors

ST connexiones vel Connexiones Rectus consilium utuntur nexu semi-unico bayonetae cum ferrule 2.5mm. ST sunt magni fibrae connexiones opticorum ad institutionem agri ob eorum firmitatem et vetustatem. Praesto sunt tam simplex et duplex

Euismod Test

Performance Test

Productio Pictures

Production Pictures

Factory Pictures

Factory Real Pictures

  • Previous:
  • Deinde:

  • Epistulam tuam hic scribe et mitte nobis